Reklam

Əsas xəbərlər




Reklam
Seçilmişlər
Yazarlar
Ən çox oxunanlar
Psixoloq məsləhəti
Xəbər lenti
Bu gün, 13:25

Bu gün, 13:15

Bu gün, 11:39

Dünən, 22:46

Dünən, 19:56

Dünən, 16:06

Dünən, 13:52

Dünən, 12:15

Dünən, 11:05

Dünən, 11:02

3-07-2020, 20:52

2-07-2020, 22:23

2-07-2020, 14:59

2-07-2020, 14:58

2-07-2020, 14:05

2-07-2020, 11:31

2-07-2020, 11:14

2-07-2020, 09:10

2-07-2020, 08:55

1-07-2020, 20:52

1-07-2020, 11:25

30-06-2020, 23:35

30-06-2020, 17:33

30-06-2020, 14:01

30-06-2020, 11:22

29-06-2020, 15:35

29-06-2020, 14:57

29-06-2020, 13:40

29-06-2020, 13:38

29-06-2020, 13:28

29-06-2020, 11:16

28-06-2020, 12:56

27-06-2020, 14:27

27-06-2020, 14:06

27-06-2020, 12:29

27-06-2020, 11:58

27-06-2020, 11:57

27-06-2020, 11:56

26-06-2020, 14:38

25-06-2020, 22:29

25-06-2020, 15:04

24-06-2020, 17:26

24-06-2020, 17:24

24-06-2020, 16:00

24-06-2020, 13:36

24-06-2020, 12:51

24-06-2020, 10:49

24-06-2020, 10:48

24-06-2020, 10:45

24-06-2020, 10:30

22-06-2020, 18:05

22-06-2020, 14:03

22-06-2020, 12:43

22-06-2020, 12:31

22-06-2020, 11:29

22-06-2020, 11:04

21-06-2020, 22:29

20-06-2020, 00:08

20-06-2020, 00:04

19-06-2020, 23:50

19-06-2020, 19:11

19-06-2020, 19:09

19-06-2020, 17:13

19-06-2020, 15:48

19-06-2020, 15:06

19-06-2020, 12:26

19-06-2020, 11:48

19-06-2020, 11:07

YAP deputatlığa namizədlərinin siyahısını açıqladı - SİYAHI

Tarix: 27-12-2019 20:45   
YAP deputatlığa namizədlərinin siyahısını açıqladı
Yeni Azərbaycan Partiyası (YAP) 2020-ci il fevralın 9-da keçiriləcək növbədənkənar parlament seçkiləri üçün namizədlərinin siyahısını açıqlayıb.

GÜNpress.az xəbər verir ki, siyahıda parlament seçkilərində deputatlığa namizəd olacaq YAP üzvlərinin adı yer alıb.


1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi

Talıbov Vasif Yusif oğlu



2 saylı Şərur seçki dairəsi

Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu



4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi

İbrahimov Eldar Rza oğlu



5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi

Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu



6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi

Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı



7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi

Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu



8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi

Əliyarlı Kübra Məhəmməd qızı



9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi

Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu


10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi

Əliyev Anar Məmməd oğlu



11 saylı Qaradağ seçki dairəsi

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu


12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Xasiyeva Səbinə Səməd qızı



13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi

Əliyev Rauf Asif oğlu



14 saylı Xəzər seçki dairəsi

Əhmədova Şəfəq Firudin qızı



15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi

Nağıyev Rauf Nəriman oğlu



16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

Səfərov İlham İlyas oğlu



17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

Allahverdiyev Elnur Marat oğlu



18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi

Rzayev Xudaqulu Əhəd oğlu



19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi

Məmmədov Hikmət Baba oğlu



20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

Allahyarlı Nihad Vüqar oğlu



21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı


22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu



23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

Rəhimov Elnur Fidail oğlu



24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

Mustafayev Elnur Elşad oğlu



25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı



26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

Hacıyeva Afaq Şirzad qızı



27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu



28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi

Cabbarova Xatirə Qılman qızı



29 saylı Səbail seçki dairəsi

Hüseynova Aytən Arif qızı



30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı



31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi

Ağcayev Nizaməddin Fərhad oğlu



32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Həsənova Afət Əbil qızı



33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu



34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi

Zabelin Mixail Yuryeviç



35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi

Əliyev Turan Adil oğlu



36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

Rzayev Kənan Əfqan oğlu



37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı


38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu


39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu



40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Quliyev Musa İsa oğlu



41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi

Hüseynova Hicran Kamran qızı



42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

Mirkişili Tahir Famil oğlu


43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi

Hacıyev Emin Məcid oğlu



44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi

Məmmədov Müşviq Fazil oğlu



45 saylı Abşeron seçki dairəsi

Əsədov Oqtay Sabir oğlu


46 saylı Şirvan seçki dairəsi

Quliyev Azər Əli oğlu



47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi

Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu



48 saylı Yevlax seçki dairəsi

Məmmədov İlham Kazım oğlu



49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi

Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu



50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi

Mikayılov Elman Elxan oğlu



51 saylı Qusar seçki dairəsi

Badamov Azər Camal oğlu



52 saylı Quba seçki dairəsi

Şeydayeva Aysel Balasultan qızı



53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi

Bayramlı Habil Laçın oğlu



54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu



55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

Səlimov Eldəniz Adil oğlu



56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi

Mərdanov Kənan Zeynal oğlu



57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi

Qəribov Nizami İsməli oğlu



58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi

Ələskərov Saleh Adil oğlu



59 saylı Salyan seçki dairəsi

Hacıyev Rəşad Əzizağa oğlu



60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi

Axundov Etibar Əkrəm oğlu



61 saylı Neftçala seçki dairəsi

Sadıqova Gültəkin Zakir qızı



62 saylı Saatlı seçki dairəsi

Ələkbərli Əziz Yusif oğlu



63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

Cəfərov Kamal Xaqani oğlu



64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu



65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi

Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu



66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi

Şahbazova Səyalə Əhmədağa qızı



67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi

Həsənov Malik Əvəz oğlu



68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi

Nəsirov Elman Xudam oğlu



69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi

Sadıqov Etibar Sadıq oğlu



70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu



71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi

İsgəndərov Anar Camal oğlu



72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi

Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu



73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi

Bağırov Güloğlan Baloğlan oğlu



74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi

Rəcəbli Hadı Musa oğlu



75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi

Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu



76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu



77 saylı Astara seçki dairəsi

Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu



78 saylı Lerik seçki dairəsi

Məmmədov İqbal Nəriman oğlu



79 saylı İmişli seçki dairəsi

Əzimov Nazim Abdulrəhim oğlu



80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi

Muradov Rüfət Ehtiram oğlu



81 saylı Beyləqan seçki dairəsi

İsmayılov Şahin Əmir oğlu



82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi

Rzayev Tahir Musa oğlu



83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi

Rəhimov Rəşad Akif oğlu



84 saylı Füzuli seçki dairəsi

Məmmədova Svetlana Gəray qızı



85 saylı Şamaxı seçki dairəsi

Lazımov Arif Hacımurad oğlu



86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi

Muradov Zaur Fazil oğlu



87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi

Hüseynov Əli Abbas oğlu



88 saylı Göyçay seçki dairəsi

Hacıyeva Ləman Amil qızı



89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi

Şükürov Rəşad Əlibala oğlu



90 saylı Ağdaş seçki dairəsi

Osmanov Cavid Həmid oğlu


91 saylı Ucar seçki dairəsi

Həsən Ramil Sahib oğlu



92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi

Əhmədov Urfan Nizaməddin oğlu



93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi

Yıldırım Fatma Vidadi qızı



94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi

Məmmədov Qnyaz Vəli oğlu



95 saylı Tərtər seçki dairəsi

Əsədov Eldar Garay oğlu



96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi

Məmmədov Anar İlyas oğlu



97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu


98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

Qafarova Sahibə Əli qızı



99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi

Həsənov Nurlan İrfan oğlu



100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

Bayramov Kamran Fərhad oğlu



101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi

Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu



102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi

Səfərov Nizami Abdulla oğlu



103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı



104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi

Məhərrəmova Elnarə Səməndər qızı



105 saylı Tovuz seçki dairəsi

Hüseynova Məhəbbət Müsəllim qızı



106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi

Tağıyev Niyazi Yusif oğlu



107 saylı Qazax seçki dairəsi

Seyidov Səməd İsmayıl oğlu



108 saylı Ağstafa seçki dairəsi

Cəfərov Nizami Qulu oğlu



109 saylı Balakən seçki dairəsi

Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu


110 saylı Zaqatala seçki dairəsi

Bayramov Bəhruz Qurban oğlu



111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi

Əliyeva Kamilə Əliağa qızı



112 saylı Qax seçki dairəsi

Əfəndi Mahir Qalib oğlu



113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi

İskəndərov Vüqar Yapon oğlu



114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi

İsmayılova Südabər Şöyüb qızı



115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi

Həsənov Rahim Rafiq oğlu



116 saylı Qəbələ seçki dairəsi

Əliyev Samir Ramiq oğlu



117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı



118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi

Muradov Farid Mustafa oğlu



119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu



120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi

Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu



121 saylı Laçın seçki dairəsi

Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu


123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi

Məmmədov Aqil Sadiq oğlu



124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

Məmmədov Elman Camal oğlu



125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi

İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu

{sape_links}{sape_article}