Reklam

Əsas xəbərlər




Reklam
Seçilmişlər
Yazarlar
Ən çox oxunanlar
Psixoloq məsləhəti
Xəbər lenti
Bu gün, 12:00

Dünən, 17:13

Dünən, 16:24

Dünən, 12:02

Dünən, 11:32

Dünən, 10:57

16-09-2020, 15:59

16-09-2020, 15:48

16-09-2020, 15:42

16-09-2020, 15:37

16-09-2020, 15:17

16-09-2020, 14:30

16-09-2020, 12:42

16-09-2020, 12:40

16-09-2020, 12:39

15-09-2020, 15:42

15-09-2020, 14:45

15-09-2020, 14:40

15-09-2020, 12:03

14-09-2020, 15:02

14-09-2020, 12:20

14-09-2020, 11:42

14-09-2020, 11:36

14-09-2020, 11:12

12-09-2020, 18:15

12-09-2020, 18:11

11-09-2020, 22:50

11-09-2020, 22:44

11-09-2020, 19:34

11-09-2020, 14:39

11-09-2020, 12:51

11-09-2020, 12:48

10-09-2020, 16:46

10-09-2020, 16:45

10-09-2020, 14:55

8-09-2020, 23:23

8-09-2020, 22:56

8-09-2020, 22:53

8-09-2020, 22:49

8-09-2020, 17:58

8-09-2020, 14:51

6-09-2020, 10:09

4-09-2020, 00:20

4-09-2020, 00:09

3-09-2020, 22:10

3-09-2020, 13:26

3-09-2020, 13:25

3-09-2020, 12:45

2-09-2020, 21:50

2-09-2020, 21:02

2-09-2020, 12:48

2-09-2020, 12:33

2-09-2020, 12:27

1-09-2020, 17:03

1-09-2020, 15:03

1-09-2020, 12:00

31-08-2020, 22:06

31-08-2020, 21:45

31-08-2020, 21:43

31-08-2020, 12:54

31-08-2020, 12:52

26-08-2020, 15:42

26-08-2020, 13:19

26-08-2020, 10:37

25-08-2020, 16:48

25-08-2020, 16:07

25-08-2020, 15:23

25-08-2020, 14:08

Doğru Yol Partiyası namizədlərinin ilkin siyahısını açıqladı - Adlar

Tarix: 13-12-2019 10:45   
Doğru Yol Partiyası namizədlərinin ilkin siyahısını açıqladı
Doğru Yol Partiyası növbədənkənar keçirilən parlament seçkiləri ilə bağlı yaradılan Seçki Qərargahının iclası keçirilib.

Partiyanın mətbuat xidmətindən verilən məlumata görə, iclasda Milli Məclisə 09 fevral tarixində keçiriləcək seçkilərdə namizədlikləri irəli sürüləcək Partiya üzvlərinin ilkin siyahısı və digər məsələlər ilə bağlı fikir mübadiləsi aparılıb, müvafiq qərarlar verilib. Bundan başqa, seçkilərdə partiya adından iştirak edənlərin ilkin siyahısı açıqlanıb:

1. Kəramət Salah – 43 saylı Sumqayıt 3-cü seçki dairəsi;

2. Rövşən Zamanlı – 120 saylı Cəbrayıl- Qubadlı seçki dairəsi;

3. Ülvi Quliyev – 70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi;

4. Fərid Nəsirov – 46 saylı Şirvan seçki dairəsi;

5. Vüsal Süleymanov – 14 saylı Xəzər seçki dairəsi;

6. Şahin Ağayev – 28 saylı Sabunçu 3-cü seçki dairəsi;

7. Rüfət Əhmədov – 46 saylı Şirvan seçki dairəsi;

8. Maqsud Əliyev – 94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi;

{sape_links}{sape_article}