Reklam

Əsas xəbərlər




Reklam
Seçilmişlər
Yazarlar
Ən çox oxunanlar
Psixoloq məsləhəti
Xəbər lenti
13-08-2020, 17:33

13-08-2020, 16:27

13-08-2020, 15:50

13-08-2020, 15:46

13-08-2020, 11:48

13-08-2020, 10:56

12-08-2020, 16:15

12-08-2020, 15:25

12-08-2020, 15:16

12-08-2020, 14:48

12-08-2020, 11:25

11-08-2020, 13:25

11-08-2020, 12:41

11-08-2020, 12:39

10-08-2020, 11:39

10-08-2020, 11:33

6-08-2020, 16:41

6-08-2020, 16:27

5-08-2020, 15:43

5-08-2020, 15:15

5-08-2020, 13:07

5-08-2020, 13:03

5-08-2020, 12:58

4-08-2020, 14:05

4-08-2020, 13:06

4-08-2020, 13:04

4-08-2020, 09:05

30-07-2020, 16:32

30-07-2020, 12:18

30-07-2020, 11:09

29-07-2020, 17:05

29-07-2020, 16:52

29-07-2020, 16:36

29-07-2020, 14:34

29-07-2020, 13:17

29-07-2020, 11:49

28-07-2020, 14:10

28-07-2020, 11:57

27-07-2020, 13:20

27-07-2020, 11:46

24-07-2020, 15:10

24-07-2020, 11:24

23-07-2020, 12:50

23-07-2020, 12:16

23-07-2020, 10:16

22-07-2020, 15:04

22-07-2020, 12:27

22-07-2020, 12:23

22-07-2020, 12:20

22-07-2020, 10:26

22-07-2020, 10:22

20-07-2020, 15:57

20-07-2020, 14:45

20-07-2020, 14:38

20-07-2020, 12:20

20-07-2020, 11:03

20-07-2020, 10:00

19-07-2020, 14:40

19-07-2020, 14:37

17-07-2020, 18:50

17-07-2020, 17:06

17-07-2020, 14:19

16-07-2020, 13:40

16-07-2020, 12:51

16-07-2020, 12:05

15-07-2020, 13:41

15-07-2020, 12:31

15-07-2020, 12:12

Nazir, komitə sədri və xidmət rəislərinin qəbul tarixləri açıqlandı - SİYAHI

Tarix: 29-04-2019 15:14   
Nazir, komitə sədri və xidmət rəislərinin qəbul tarixləri açıqlandı
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və onların rəhbərləri 2019-cu ilin may ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşları qəbul edəcək.

GÜNpress.az Nazirlər Kabinetinə istinadən xəbər verir ki, qəbul zamanı vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbulgünü Qəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Vüqar Əhmədov
"Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən 02 Mingəçevir, Ağdaş
Ramil Yusifov
"Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini 02 Yevlax, Ucar
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri 03 Şamaxı, Qobustan
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini 03 Ağsu, İsmayıllı
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini 11 Mİngəçevir, Yevlax, Bərdə
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri 14 Göyçay
Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini 14 Kürdəmir
Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini 14 Ucar
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri 16 Lənkəran
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini 16 Astara
Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini 16 Lerik
Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağərəş üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

16 Quba, Qusar
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini 16 Xaçmaz, Şabran
Yusif Mirzəyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini 16 Siyəzən, Xızı
Əkbər Hacıyev
ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktoru 16 Gəncə, Kəlbəcər
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 16 Goranboy, Xocalı
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 16 Samux, Göygöl
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri 17 Gəncə
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri 17 Göygöl
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri 17 Samux
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini 17 Lənkəran, Masallı
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri 17 Astara
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 17 Masallı
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 17 Lənkəran
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri 17 Masallı, Yardımlı
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini 17 Lənkəran, Astara
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini 17 Lerik
Şahin Mustafayev
İqtisadiyyat naziri 17 Tovuz, Şəmkir
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini 17 Ağstafa, Qazax
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini 17 Gədəbəy
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri 17 İsmayıllı, Qəbələ
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini 17 Şamaxı, Qobustan
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini 17 Göyçay
Qorxmaz Hüseynov
"Azərsu” ASC-nin sədri 17 Beyləqan, Xocavənd
Teyyub Cabbarov
"Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini 17 İmişli
Etibar Məmmədov
"Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini 17 Füzuli
Vilayət Eyvazov
Daxili işlər nazirinin birinci müavini 18 Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən, Oğuz, Qəbələ
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri 20 Lənkəran, Lerik
Namiq Babayev
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini 20 Masallı, Astara
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 21 Tovuz, Şəmkir
Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini 21 Ağstafa, Qazax
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 21 Gədəbəy
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri 22 Kürdəmir, Ucar
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 22 Göyçay
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 22 Ağdaş
Zakir Qaralov
Baş prokuror 24 Gəncə, Samux, Göygöl
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri 24 Lənkəran, Astara
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 24 Masallı, Yardımlı
Seyfəddin Talıbov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 24 Cəlilabad
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri 24 Şamaxı, Qobustan
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini 24 İsmayıllı, Qəbələ
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini 24 Ağsu
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri 24 Ağstafa, Qazax
Firidun Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini 24 Şəmkir, Gədəbəy
Mikayıl Cabbarov
Vergilər naziri 24 Göyçay, Kürdəmir, Ağdaş, Ucar, Zərdab
Sahib Ələkbərov
Vergilər nazirinin müavini 24 Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran
Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 24 Cəlilabad, Masallı
Sədaqət Qəhrəmanova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 24 Biləsuvar, Cəbrayıl
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 24 Zaqatala, Balakən
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 24 Şəki, Qax
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 24 Oğuz, Qəbələ
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 24 Tərtər, Bərdə
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini 24 Goranboy
Ramil Usubov
Daxili işlər naziri 25 Bərdə, Ağdam, Tərtər, Ağcabədi, Laçın, Şuşa, Goranboy, Xocalı,Naftalan, Füzuli, Beyləqan, Xocavənd
Oruc Zalov
Daxili işlər nazirinin müavini 25 Sumqayıt, Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri 25 Balakən
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini 25 Zaqatala
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini 25 Qax
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri 27 Astara, Lənkəran
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini 27 Masallı, Yardımlı
Elnur SoltanovEnergetika nazirinin müavini 27 Lerik
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri 31 İsmayıllı, Qəbələ
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 31 Oğuz
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 31 Şəki
Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri 31 Şəki
Rafiq Cəlilov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 31 Qax
Rüstəm Şahbazov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 31 Zaqatala

{sape_links}{sape_article}